Pliki cookies

Nasz sklep wykorzystuje ciasteczka w celu realizacji usług. Więcej informacji

Akceptuj

Wysyłka i zwroty

 1. Sklep
 2. Wysyłka i zwroty

Nadawane przez nas przesyłki obsługuje firma kurierska GLS.

Wszystkie przesyłki są przez nas starannie zabezpieczone aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.
Zamówienia, w których sposobem zapłaty jest przelew na konto bankowe realizujemy zaraz po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty lub po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Przesyłki pobraniowe wysyłamy dopiero po weryfikacji złożonego zamówienia przez klienta za pomocą odnośnika w wiadomości e-mail.

Zamówienia złożone do godziny 10.00 wysyłamy tego samego dnia - przy przelewie na konto podstawowym warunkiem realizacji w tym samym dniu jest zaksięgowanie wpłaty do wspomnianej godziny, w przeciwnym wypadku przesyłka zostanie nadana następnego dnia.


Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Wszystkie dywany do 2.5m wysyłamy w rulonie. Dywany nadwymiarowe o długości przekraczającej 2.5m (np. 300x400) składane są w kostkę.

Koszt przesyłki kurierskiej GLS
 rulon dla dywanów o wymiarach do 200x400cm:

WagaPrzelewPobranie
do 2kg16,00zł24,00zł
od 2kg do 5kg17,50zł24,00zł
od 5kg do 30kg19,00zł24,00zł

Koszt przesyłki kurierskiej GLS
 rulon ponadgabarytowy dla dywanów o wymiarach od 200x400cm do 250x350cm:

WagaPrzelewPobranie
do 30kg35,00złusługa niedostępna

InPost Paczkomaty 24/7
 dla produktów o szerokości do 64cm:

GabarytPrzelewPobranie
gabaryt A11,90złusługa niedostępna
gabaryt B12,90złusługa niedostępna
gabaryt C13,90złusługa niedostępna

 

Przekroczenie 30kg powoduje naliczenie opłaty za drugą paczkę zgodnie z wagą w powyższym cenniku.

Na stronie każdego produktu w sekcji Wysyłka mogą Państwo sprawdzić dokładny koszt transportu dla wybranego przedmiotu.

Przy zakupach na kwotę powyżej 499zł opłaconych przelewem, koszt wysyłki wynosi 0zł. (dla dywanów do 200x400cm)

 

Reklamacje i zwroty

 

 1. Konsument, będący osobą fizyczną lub prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą ma prawo do rezygnacji z zakupionych produktów w terminie 14 dni od dnia odebrania przesyłki, w celu poinformowania nas o chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość prosimy o kontakt e-mail, np. odpowiadając na wiadomość z kopią zamówienia. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy poinformować nas o tym fakcie przed upływem 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

 2. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca gwarantuje pełen zwrot dokonanych przez Kupującego płatności, na które składają się cena towaru oraz koszt usługi transportowej (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu zapłaty za zamówienie, innego niż najtańszy sposób wysyłki oferowany przez nas sklep) nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 3. Konsument ponosi bezpośredni koszt zwrotu rzeczy do Sprzedawcy oraz odpowiada za ewentualne zmniejszenie wartości lub pogorszenie stanu rzeczy, w przypadku korzystania z niej w nieodpowiedni sposób.

 4. Prawo do odstąpienia od umowy nie jest możliwe w przypadku rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych na życzenie klienta, np. ciętych z metra chodników, mat antypoślizgowych itp.

 5. Do przesyłki zwrotnej wraz z produktem prosimy o dołączenie dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (wzór dostępny na dole strony).

 6. Zwracane produkty należy odesłać pod adres dostępny na oświadczeniu o odstąpieniu od umowy po uprzednim kontakcie ze Sprzedającym.

 7. Procedura reklamacyjna opisana jest w regulaminie dostępnym na tej stronie.

  Ważne:
  Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych (w tym odesłanych "za pobraniem") bez uprzedniego poinformowania obsługi sklepu o zwrocie produktów.

  Do pobrania: Formularz odstąpienia od umowy.pdf