Obsługa JavaScript w Twojej przeglądarce jest wyłączona.

Aby nasz sklep funkcjonował poprawnie należy zmienić to ustawienie w preferencjach przeglądarki. Kliknij tutaj w celu uzyskania informacji w jaki sposób włączyć JavaScript w Twojej przeglądarce.

Wysyłka i zwroty - sklep mix-market.pl

Wysyłka i zwroty

Nadawane przez nas przesyłki obsługuje firma kurierska GLS.

Wszystkie przesyłki są przez nas starannie zabezpieczone aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.
Zamówienia, w których sposobem zapłaty jest przelew na konto bankowe realizujemy zaraz po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty lub po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Przesyłki pobraniowe wysyłamy dopiero po potwierdzeniu zamówienia przez klienta za pomocą odnośnika w wiadomości e-mail.

Zamówienia złożone do godziny 11.00 wysyłamy tego samego dnia - przy przelewie na konto podstawowym warunkiem realizacji w tym samym dniu jest zaksięgowanie wpłaty do godz. 12.00 - w przeciwnym wypadku przesyłka zostanie nadana następnego dnia.

 

 • Koszt przesyłki kurierskiej GLS wynosi:

  - dla produktów o maksymalnej długości przesyłki: do 200cm

  WagaPrzelewPobranie
  do 2kg17,50zł21,00zł
  od 2kg do 5kg19,50zł22,50zł
  od 5kg do 30kg21,00zł26,00zł
 • Koszt przesyłki kurierskiej ponadgabarytowej GLS wynosi:

  - dla produktów o długości przesyłki: od 200cm do 250cm

  WagaPrzelewPobranie
  do 30kg59,00złusługa niedostępna

  Przekroczenie 30kg powoduje naliczenie opłaty za drugą przesyłkę zgodnie z wagą w powyższych cennikach.

 

Na stronie każdego produktu w sekcji "Wysyłka" mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty transportu dla wybranego przedmiotu.
Koszt przesyłki zostanie także uwidoczniony przed złożeniem zamówienia w koszyku klienta.

 

Przy zakupach na kwotę powyżej 500,00zł opłaconych przelewem, koszt przesyłki wynosi 0,00zł.

 

Reklamacje i zwroty

 

 1. Klient przy odbiorze przesyłki powinien ją dokładnie obejrzeć, stwierdzić czy opakowanie jest wolne od uszkodzeń. W przypadku uszkodzenia przesyłki należy spisać protokół w obecności kuriera oraz skontaktować się z nami aby omówić kwestię reklamacji.

 2. Konsument, będący osobą fizyczną ma prawo do rezygnacji z towaru zakupionego w sklepie internetowym mix-market.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki (nie dotyczy produktów wykonywanych na specjalne zamówienie, np. szytych lub ciętych z metra firan, taśm, itp.)

 3. Aby skorzystać z możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość, konsument zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie Sprzedawcę pocztą tradycyjną lub za pomocą formularza kontaktowego. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy nam przesłać oświadczenie (dostępne na dole strony) przed upływem 14 dni od dnia odbioru przesyłki.

 4. Zwrócony towar nie nie powinien nosić śladów użytkowania, powinien zostać odesłany w stanie jakim trafił do kupującego, wymagany jest także dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego. W przypadku uszkodzenia produktu lub fabrycznego opakowania klient zostanie obciążony dodatkowymi kosztami wynikającymi ze zmniejszenia wartości produktu.

 5. Nasz sklep gwarantuje pełny zwrot dokonanych przez konsumenta płatności, na który składają się: cena towaru oraz koszt usługi transportowej (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia produktu innego niż najtańszy, zwykły sposób wysyłki oferowany przez nasz sklep).

  Ważne:
  Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych (w tym odesłanych "za pobraniem") bez uprzedniego złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

 

Oświadczenie należy wypełnić wyłącznie w przypadku chęci odstąpienia od umowy.

Dane sprzedającego:

Firma Handlowa "Bergamo" Grażyna Mlonek
ul. Długa 68
08-300 Sokołów Podlaski

Ja ....................................... oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dn. 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014r. poz 827) odstępuję od umowy sprzedaży następującej(ych) rzeczy ..................................................................... , numer zamówienia ......... . Data zamówienia ....................... , data odbioru ....................... .

Imię i nazwisko kupującego .............................................
Adres ...................................................................
Data .........................

Podpis ................................